Start
Teams
Players
Matches
Standings
Results
Season
Sezon 2021/2022
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
All
All
2 Liga Kobiet Grupa 1
2 Liga Kobiet Grupa 2
2 Liga Kobiet Grupa 3
2 Liga Kobiet Grupa 4
Turniej półfinałowy o awans do I ligi
Turniej półfinałowy o awans do I ligi
Turniej finałowy o awans do I ligi
10 April 2022, Sunday
TV
Round: 3
No 6
PMKS Nike Węgrów
3:1
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 3
No 5
Silesia Volley Mysłowice
1:3
LTS Legionovia Legionowo
9 April 2022, Saturday
TV
Round: 2
No 4
MKS Sokół Mogilno
3:0
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 2
No 3
LTS Legionovia Legionowo
1:3
PMKS Nike Węgrów
8 April 2022, Friday
TV
Round: 1
No 2
PMKS Nike Węgrów
3:2
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 1
LTS Legionovia Legionowo
0:3
MKS Sokół Mogilno
20 March 2022, Sunday
TV
Round: 3
No 6
Energa MKS Kalisz II
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 3
No 5
PMKS Nike Węgrów
3:0
KS Marba Sedziszów Małopolski
19 March 2022, Saturday
TV
Round: 2
No 4
MKS Sokół Mogilno
3:1
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 2
No 3
Energa MKS Kalisz II
3:0
KS Marba Sedziszów Małopolski
18 March 2022, Friday
TV
Round: 1
No 2
PMKS Nike Węgrów
3:1
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 1
No 1
MKS Sokół Mogilno
3:2
KS Marba Sedziszów Małopolski
13 March 2022, Sunday
TV
Round: 3
No 6
Silesia Volley Mysłowice
0:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 3
No 5
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
Gedania Gdańsk
12 March 2022, Saturday
TV
Round: 2
No 4
Silesia Volley Mysłowice
3:1
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 2
No 2
Gedania Gdańsk
2:3
LTS Legionovia Legionowo
11 March 2022, Friday
TV
Round: 1
No 2
Silesia Volley Mysłowice
3:0
Gedania Gdańsk
TV
Round: 3
No 1
LTS Legionovia Legionowo
2:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
26 February 2022, Saturday
TV
Round: 18
No 89
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
SPS Panki
TV
Round: 18
No 87
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:2
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 18
No 86
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
0:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 18
No 86
ENEA Energetyk Poznań. II
0:3
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 18
No 88
UKS ZSMS Poznań
1:3
Gedania Gdańsk
TV
Round: 18
No 87
KS Pałac Bydgoszcz II
3:0
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 18
No 89
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
1:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 18
No 90
MKS Sokół Mogilno
3:0
SMS Police
TV
Round: 18
No 90
AZS AWF Wrocław
2:3
MUKS Sari Żory
TV
Round: 18
No 88
MKS IgnerHome Volley Świdnica
3:1
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 18
No 90
SMS PZPS Szczyrk II
3:1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 18
No 86
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:1
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 18
No 87
Krótka Mysiadło
3:1
Ósemka Siedlce
TV
Round: 18
No 89
LTS Legionovia Legionowo
3:1
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 18
No 88
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
1:3
TS Wisła Kraków
TV
Round: 18
No 86
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 18
No 90
PMKS Nike Węgrów
3:2
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 18
No 88
ŁKS Siatkówka Żeńska
0:3
JHN AZS Warszawa
19 February 2022, Saturday
TV
Round: 15
No 74
Silesia Volley Mysłowice
3:1
STS Sandecja Nowy Sącz
13 February 2022, Sunday
TV
Round: 18
No 87
MKS SAN-Pajda Jarosław II
0:3
CKiS Maraton Krzeszowice
12 February 2022, Saturday
TV
Round: 17
No 83
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
3:0
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 17
No 81
MUKS Sari Żory
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 17
No 82
SPS Panki
3:0
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 17
No 84
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
3:0
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 17
No 85
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
0:3
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 17
No 84
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:1
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 17
No 83
Gedania Gdańsk
3:2
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 17
No 82
AZS UMK Toruń
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 17
No 83
JHN AZS Warszawa
3:2
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 17
No 85
MUKS Sparta Warszawa
1:3
Krótka Mysiadło
TV
Round: 17
No 84
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:2
Ósemka Siedlce
TV
Round: 17
No 81
AZS UMCS Lublin
3:0
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 17
No 82
UKS Chemik Olsztyn
1:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 17
No 82
KSZO SMS Ostrowiec
1:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 17
No 83
TS Wisła Kraków
0:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 17
No 84
CKiS Maraton Krzeszowice
2:3
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 17
No 85
STS Sandecja Nowy Sącz
3:2
MKS SAN-Pajda Jarosław II
10 February 2022, Thursday
TV
Round: 15
No 72
Gedania Gdańsk
3:0
SMS Police
TV
Round: 15
No 73
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
3:1
AZS AWF Wrocław
6 February 2022, Sunday
TV
Round: 10
No 46
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:0
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 17
No 81
SMS PZPS Szczyrk II
0:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
5 February 2022, Saturday
TV
Round: 14
No 67
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:2
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 10
No 48
SPS Panki
3:0
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 14
No 70
KSZO SMS Ostrowiec
3:1
TS Wisła Kraków
4 February 2022, Friday
TV
Round: 14
No 68
MKS Sokół Mogilno
3:0
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
30 January 2022, Sunday
TV
Round: 16
No 76
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 15
No 75
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:0
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 18
No 89
Silesia Volley Mysłowice
3:0
KSZO SMS Ostrowiec
29 January 2022, Saturday
TV
Round: 16
No 78
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 16
No 76
ENEA Energetyk Poznań. II
3:0
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 16
No 77
UKS ZSMS Poznań
1:3
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 16
No 78
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
0:3
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 16
No 79
MKS Sokół Mogilno
0:3
Gedania Gdańsk
TV
Round: 16
No 80
SMS Police
0:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 16
No 80
MUKS Sari Żory
2:3
SPS Panki
TV
Round: 16
No 79
AZS AWF Wrocław
3:2
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 16
No 77
MKS IgnerHome Volley Świdnica
3:2
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 16
No 76
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
1:3
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 16
No 79
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
TS Wisła Kraków
TV
Round: 16
No 80
AZS UMCS Lublin
3:1
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 16
No 79
PMKS Nike Węgrów
3:1
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 16
No 77
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
3:1
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 16
No 78
Silesia Volley Mysłowice
3:1
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 16
No 76
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:1
Krótka Mysiadło
TV
Round: 16
No 77
ŁKS Siatkówka Żeńska
0:3
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 16
No 78
LTS Legionovia Legionowo
3:0
Ósemka Siedlce
TV
Round: 16
No 80
SMS PZPS Szczyrk II
3:2
KSZO SMS Ostrowiec
28 January 2022, Friday
TV
Round: 13
No 62
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:1
AZS UMK Toruń
27 January 2022, Thursday
TV
Round: 15
No 74
Energa MKS Kalisz II
3:1
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
22 January 2022, Saturday
TV
Round: 15
No 72
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
3:2
MUKS Sari Żory
TV
Round: 15
No 75
KS Pałac Bydgoszcz II
3:0
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 15
No 74
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 15
No 73
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
1:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 15
No 71
AZS UMK Toruń
2:3
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 17
No 85
Energa MKS Kalisz II
3:0
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 15
No 71
SPS Panki
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 15
No 72
JHN AZS Warszawa
3:0
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 15
No 73
Ósemka Siedlce
0:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 15
No 75
MKS SAN-Pajda Jarosław II
3:1
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 15
No 73
CKiS Maraton Krzeszowice
0:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 15
No 72
TS Wisła Kraków
0:3
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 15
No 71
KSZO SMS Ostrowiec
1:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 15
No 74
MUKS Sparta Warszawa
3:2
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 15
No 71
UKS Chemik Olsztyn
1:3
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 15
No 75
Krótka Mysiadło
3:0
ŁKS Siatkówka Żeńska
15 January 2022, Saturday
TV
Round: 14
No 69
MUKS Sari Żory
3:1
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 14
No 70
SPS Panki
3:1
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 14
No 67
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
3:2
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 14
No 69
SMS Police
3:1
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 14
No 70
AZS UMK Toruń
3:2
Gedania Gdańsk
TV
Round: 14
No 66
ENEA Energetyk Poznań. II
3:2
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 14
No 66
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
1:3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 14
No 68
AZS AWF Wrocław
1:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 14
No 70
UKS Chemik Olsztyn
1:3
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 14
No 66
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 14
No 67
MKS SAN-Pajda Jarosław II
1:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 14
No 68
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 14
No 69
CKiS Maraton Krzeszowice
3:2
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 14
No 66
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:0
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 14
No 67
LTS Legionovia Legionowo
2:3
Krótka Mysiadło
TV
Round: 14
No 68
PMKS Nike Węgrów
3:0
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 14
No 69
AZS UMCS Lublin
3:1
Ósemka Siedlce
8 January 2022, Saturday
TV
Round: 13
No 64
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:0
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 13
No 63
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
SMS Police
TV
Round: 13
No 64
KS Pałac Bydgoszcz II
1:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 13
No 61
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
2:3
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 13
No 62
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
1:3
SPS Panki
TV
Round: 13
No 65
UKS ZSMS Poznań
3:1
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 17
No 81
SMS Police
0:3
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 13
No 61
Gedania Gdańsk
1:3
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 13
No 65
MKS IgnerHome Volley Świdnica
2:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 13
No 63
Energa MKS Kalisz II
3:2
MUKS Sari Żory
TV
Round: 13
No 62
Ósemka Siedlce
0:3
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 13
No 63
MUKS Sparta Warszawa
0:3
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 13
No 64
Krótka Mysiadło
2:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 13
No 65
ŁKS Siatkówka Żeńska
0:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 13
No 61
TS Wisła Kraków
0:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 13
No 62
KSZO SMS Ostrowiec
1:3
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 13
No 63
STS Sandecja Nowy Sącz
3:1
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 13
No 64
MKS SAN-Pajda Jarosław II
0:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 13
No 65
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
2:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 13
No 61
JHN AZS Warszawa
3:1
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
19 December 2021, Sunday
TV
Round: 10
No 48
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:1
UKS Chemik Olsztyn
18 December 2021, Saturday
TV
Round: 12
No 60
Gedania Gdańsk
3:0
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 12
No 59
AZS UMK Toruń
3:2
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 12
No 56
ENEA Energetyk Poznań. II
3:0
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 12
No 58
SMS Police
0:3
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 12
No 56
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
0:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 12
No 57
AZS AWF Wrocław
1:3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 12
No 58
MUKS Sari Żory
3:1
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 12
No 59
SPS Panki
3:0
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 12
No 57
MKS Sokół Mogilno
3:1
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 12
No 60
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
2:3
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 12
No 57
PMKS Nike Węgrów
3:2
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 12
No 56
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:2
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 12
No 56
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:1
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 12
No 58
AZS UMCS Lublin
2:3
Krótka Mysiadło
TV
Round: 12
No 59
MUKS Sparta Warszawa
2:3
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 12
No 60
JHN AZS Warszawa
3:0
Ósemka Siedlce
TV
Round: 12
No 57
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 12
No 58
SMS PZPS Szczyrk II
1:3
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 12
No 59
KSZO SMS Ostrowiec
3:0
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 12
No 60
TS Wisła Kraków
3:1
CKiS Maraton Krzeszowice
15 December 2021, Wednesday
TV
Round: 10
No 46
ENEA Energetyk Poznań. II
1:3
MKS Sokół Mogilno
11 December 2021, Saturday
TV
Round: 11
No 51
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:0
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 11
No 53
KS Pałac Bydgoszcz II
2:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 11
No 52
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:2
Gedania Gdańsk
TV
Round: 11
No 51
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 11
No 52
Energa MKS Kalisz II
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 11
No 55
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 11
No 54
UKS ZSMS Poznań
3:1
SMS Police
TV
Round: 11
No 53
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:2
SPS Panki
TV
Round: 11
No 55
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 11
No 54
MKS IgnerHome Volley Świdnica
0:3
MUKS Sari Żory
TV
Round: 11
No 53
Krótka Mysiadło
3:1
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 11
No 51
Ósemka Siedlce
0:3
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 11
No 52
MUKS Sparta Warszawa
1:3
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 11
No 54
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:0
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 11
No 55
LTS Legionovia Legionowo
2:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 11
No 51
CKiS Maraton Krzeszowice
3:0
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 11
No 52
STS Sandecja Nowy Sącz
1:3
TS Wisła Kraków
TV
Round: 11
No 53
MKS SAN-Pajda Jarosław II
3:2
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 11
No 54
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
0:3
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 11
No 55
Silesia Volley Mysłowice
3:2
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
4 December 2021, Saturday
TV
Round: 10
No 49
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
1:3
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 10
No 47
SMS Police
0:3
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 10
No 47
MUKS Sari Żory
1:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 10
No 46
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
1:3
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 10
No 49
Gedania Gdańsk
3:1
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 10
No 50
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:0
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 10
No 50
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
2:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 10
No 48
AZS UMK Toruń
3:2
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 10
No 49
TS Wisła Kraków
3:2
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 10
No 50
Ósemka Siedlce
2:3
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 10
No 49
JHN AZS Warszawa
3:0
Krótka Mysiadło
TV
Round: 10
No 46
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 10
No 47
SMS PZPS Szczyrk II
0:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 10
No 48
KSZO SMS Ostrowiec
3:1
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 10
No 47
AZS UMCS Lublin
1:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 10
No 50
CKiS Maraton Krzeszowice
3:0
STS Sandecja Nowy Sącz
2 December 2021, Thursday
TV
Round: 4
No 18
SMS PZPS Szczyrk II
3:2
STS Sandecja Nowy Sącz
1 December 2021, Wednesday
TV
Round: 8
No 39
Ósemka Siedlce
3:2
ŁKS Siatkówka Żeńska
27 November 2021, Saturday
TV
Round: 9
No 45
MUKS Sari Żory
3:1
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 9
No 41
Energa MKS Kalisz II
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 9
No 45
SMS Police
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 9
No 44
AZS UMK Toruń
0:3
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 9
No 43
Gedania Gdańsk
3:1
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 9
No 42
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
1:3
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 9
No 41
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 9
No 43
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
0:3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 9
No 44
SPS Panki
1:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 9
No 42
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
3:0
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 9
No 42
Ósemka Siedlce
2:3
Krótka Mysiadło
TV
Round: 9
No 41
STS Sandecja Nowy Sącz
0:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 9
No 43
TS Wisła Kraków
0:3
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 9
No 44
KSZO SMS Ostrowiec
1:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 9
No 45
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 9
No 42
CKiS Maraton Krzeszowice
3:2
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 9
No 45
AZS UMCS Lublin
2:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 9
No 44
UKS Chemik Olsztyn
0:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 9
No 43
JHN AZS Warszawa
3:2
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 9
No 41
MUKS Sparta Warszawa
1:3
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
25 November 2021, Thursday
TV
Round: 7
No 31
KS Pałac Bydgoszcz II
3:2
ENEA Energetyk Poznań. II
20 November 2021, Saturday
TV
Round: 8
No 39
UKS ZSMS Poznań
0:3
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 8
No 40
KS Pałac Bydgoszcz II
2:3
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 8
No 36
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
0:3
MUKS Sari Żory
TV
Round: 8
No 37
MKS Sokół Mogilno
3:0
AZS UMK Toruń
TV
Round: 8
No 38
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
3:0
Gedania Gdańsk
TV
Round: 8
No 36
ENEA Energetyk Poznań. II
3:0
SMS Police
TV
Round: 8
No 37
AZS AWF Wrocław
1:3
SPS Panki
TV
Round: 8
No 38
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 8
No 39
MKS IgnerHome Volley Świdnica
3:0
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 8
No 40
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:1
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 8
No 38
LTS Legionovia Legionowo
3:1
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 8
No 36
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
0:3
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 8
No 40
Krótka Mysiadło
3:1
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 8
No 36
KS Marba Sedziszów Małopolski
2:3
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 8
No 37
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 8
No 38
Silesia Volley Mysłowice
3:2
TS Wisła Kraków
TV
Round: 8
No 39
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
3:1
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 8
No 40
MKS SAN-Pajda Jarosław II
3:1
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 8
No 37
PMKS Nike Węgrów
3:0
UKS Chemik Olsztyn
14 November 2021, Sunday
TV
Round: 7
No 31
MKS SAN-Pajda Jarosław II
2:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
13 November 2021, Saturday
TV
Round: 7
No 35
SPS Panki
3:0
MUKS Sari Żory
TV
Round: 7
No 31
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:2
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 7
No 32
Energa MKS Kalisz II
3:1
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 7
No 33
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
0:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 7
No 34
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
1:3
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 7
No 32
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 7
No 33
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:0
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 7
No 34
Gedania Gdańsk
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 7
No 35
AZS UMK Toruń
3:0
SMS Police
TV
Round: 7
No 35
UKS Chemik Olsztyn
0:3
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 7
No 35
KSZO SMS Ostrowiec
1:3
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 7
No 34
TS Wisła Kraków
0:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 7
No 33
CKiS Maraton Krzeszowice
0:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 7
No 31
Krótka Mysiadło
0:3
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 7
No 32
STS Sandecja Nowy Sącz
0:3
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 7
No 32
MUKS Sparta Warszawa
3:0
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 7
No 33
Ósemka Siedlce
0:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 7
No 34
JHN AZS Warszawa
1:3
PMKS Nike Węgrów
7 November 2021, Sunday
TV
Round: 6
No 29
LTS Legionovia Legionowo
3:0
MUKS Sparta Warszawa
6 November 2021, Saturday
TV
Round: 6
No 27
SMS Police
1:3
Gedania Gdańsk
TV
Round: 6
No 28
MKS Sokół Mogilno
3:1
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 6
No 29
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
0:3
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 6
No 30
MKS IgnerHome Volley Świdnica
2:3
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 6
No 30
UKS ZSMS Poznań
1:3
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 6
No 29
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 6
No 26
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
2:3
SPS Panki
TV
Round: 6
No 26
ENEA Energetyk Poznań. II
2:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 6
No 27
MUKS Sari Żory
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 6
No 29
STS Sandecja Nowy Sącz
0:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 6
No 28
AZS AWF Wrocław
0:3
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 6
No 26
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:1
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 6
No 30
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:0
Krótka Mysiadło
TV
Round: 6
No 26
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 6
No 27
TS Wisła Kraków
3:1
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 6
No 28
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 6
No 30
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
3:0
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 6
No 28
PMKS Nike Węgrów
1:3
Ósemka Siedlce
TV
Round: 6
No 27
AZS UMCS Lublin
3:1
JHN AZS Warszawa
30 October 2021, Saturday
TV
Round: 5
No 24
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
1:3
MUKS Sari Żory
TV
Round: 5
No 22
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
2:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 5
No 21
MKS IgnerHome Volley Świdnica
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 5
No 25
Gedania Gdańsk
3:2
AZS UMK Toruń
TV
Round: 5
No 24
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
3:2
SMS Police
TV
Round: 5
No 24
Ósemka Siedlce
0:3
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 5
No 25
JHN AZS Warszawa
3:2
UKS Chemik Olsztyn
TV
Round: 5
No 21
ŁKS Siatkówka Żeńska
3:1
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 5
No 22
Krótka Mysiadło
1:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 5
No 23
MUKS Sparta Warszawa
3:0
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 5
No 21
UKS ZSMS Poznań
0:3
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 5
No 22
KS Pałac Bydgoszcz II
3:0
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 5
No 23
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 5
No 25
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
3:2
SPS Panki
TV
Round: 5
No 23
Energa MKS Kalisz II
3:0
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 5
No 21
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
0:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 5
No 22
Silesia Volley Mysłowice
3:2
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 5
No 23
STS Sandecja Nowy Sącz
0:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 5
No 24
SMS PZPS Szczyrk II
3:1
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 5
No 25
TS Wisła Kraków
3:2
KSZO SMS Ostrowiec
23 October 2021, Saturday
TV
Round: 4
No 20
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 4
No 19
AZS AWF Wrocław
2:3
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 4
No 18
MUKS Sari Żory
2:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 4
No 17
AZS UMK Toruń
1:3
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 4
No 20
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
3:0
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 4
No 16
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 4
No 17
SPS Panki
1:3
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 4
No 18
SMS Police
0:3
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 4
No 19
MKS Sokół Mogilno
3:0
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 4
No 16
ENEA Energetyk Poznań. II
3:0
Gedania Gdańsk
TV
Round: 4
No 17
UKS Chemik Olsztyn
3:0
Ósemka Siedlce
TV
Round: 4
No 17
CKiS Maraton Krzeszowice
3:2
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 4
No 19
PMKS Nike Węgrów
3:0
Krótka Mysiadło
TV
Round: 4
No 20
LTS Legionovia Legionowo
3:0
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 4
No 18
AZS UMCS Lublin
3:2
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 4
No 16
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:2
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 4
No 16
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
TS Wisła Kraków
TV
Round: 4
No 19
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:2
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 4
No 20
Silesia Volley Mysłowice
3:0
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
16 October 2021, Saturday
TV
Round: 3
No 14
Energa MKS Kalisz II
3:0
SPS Panki
TV
Round: 3
No 15
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 3
No 11
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
0:3
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 3
No 12
UKS ZSMS Poznań
0:3
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 3
No 13
KS Pałac Bydgoszcz II
3:0
SMS Police
TV
Round: 3
No 14
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
1:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 3
No 15
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
0:3
Gedania Gdańsk
TV
Round: 3
No 11
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 3
No 12
MKS IgnerHome Volley Świdnica
3:1
AZS AWF Wrocław
TV
Round: 3
No 13
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:1
MUKS Sari Żory
TV
Round: 3
No 15
CKiS Maraton Krzeszowice
1:3
TS Wisła Kraków
TV
Round: 3
No 14
STS Sandecja Nowy Sącz
0:3
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 3
No 13
MKS SAN-Pajda Jarosław II
2:3
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 3
No 12
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
3:2
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TV
Round: 3
No 11
Silesia Volley Mysłowice
2:3
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 3
No 11
LTS Legionovia Legionowo
3:0
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 3
No 12
ŁKS Siatkówka Żeńska
0:3
PMKS Nike Węgrów
TV
Round: 3
No 13
Krótka Mysiadło
0:3
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 3
No 14
UKS Chemik Olsztyn
3:2
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 3
No 15
Ósemka Siedlce
1:3
JHN AZS Warszawa
9 October 2021, Saturday
TV
Round: 2
No 10
AZS AWF Wrocław
1:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 2
No 9
MUKS Sari Żory
0:3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
TV
Round: 2
No 8
SPS Panki
3:1
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
TV
Round: 2
No 7
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
2:3
Energa MKS Kalisz II
TV
Round: 2
No 6
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
3:0
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 2
No 6
ENEA Energetyk Poznań. II
3:1
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 2
No 10
MKS Sokół Mogilno
3:0
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
TV
Round: 2
No 9
SMS Police
0:3
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 2
No 8
AZS UMK Toruń
0:3
KS Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 2
No 7
Gedania Gdańsk
3:0
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 2
No 8
UKS Chemik Olsztyn
2:3
Krótka Mysiadło
TV
Round: 2
No 6
KS Marba Sedziszów Małopolski
3:0
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 2
No 10
PMKS Nike Węgrów
1:3
LTS Legionovia Legionowo
TV
Round: 2
No 10
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 2
No 9
SMS PZPS Szczyrk II
3:2
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
TV
Round: 2
No 6
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
3:1
Ósemka Siedlce
TV
Round: 2
No 7
JHN AZS Warszawa
2:3
MUKS Sparta Warszawa
TV
Round: 2
No 8
KSZO SMS Ostrowiec
3:0
MKS SAN-Pajda Jarosław II
TV
Round: 2
No 7
TS Wisła Kraków
3:2
STS Sandecja Nowy Sącz
TV
Round: 2
No 9
AZS UMCS Lublin
3:1
ŁKS Siatkówka Żeńska
2 October 2021, Saturday
TV
Round: 1
No 4
Krótka Mysiadło
3:1
JHN AZS Warszawa
TV
Round: 1
No 5
MUKS Sparta Warszawa
3:0
Ósemka Siedlce
TV
Round: 1
No 4
MKS SAN-Pajda Jarosław II
2:3
TS Wisła Kraków
TV
Round: 1
No 3
INEX MUKS POPRAD STARY SĄCZ
1:3
KSZO SMS Ostrowiec
TV
Round: 1
No 2
Silesia Volley Mysłowice
3:0
SMS PZPS Szczyrk II
TV
Round: 1
No 1
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
KS Marba Sedziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 1
MKS Sokół Mogilno
3:0
ENEA Energetyk Poznań. II
TV
Round: 1
No 5
Energa MKS Kalisz II
3:2
Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa
TV
Round: 1
No 4
UKS Sokół'43 AZS AWF SMS Katowice
3:0
MKS Nowak - Mosty Dąbrowa Górnicza
TV
Round: 1
No 1
AZS AWF Wrocław
2:3
Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice
TV
Round: 1
No 2
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
MUKS Sari Żory
TV
Round: 1
No 3
MKS IgnerHome Volley Świdnica
1:3
SPS Panki
TV
Round: 1
No 1
PMKS Nike Węgrów
3:0
AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański
TV
Round: 1
No 2
LTS Legionovia Legionowo
3:1
AZS UMCS Lublin
TV
Round: 1
No 3
UKS Chemik Olsztyn
1:3
ŁKS Siatkówka Żeńska
TV
Round: 1
No 5
STS Sandecja Nowy Sącz
3:0
CKiS Maraton Krzeszowice
TV
Round: 1
No 2
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
3:0
SMS Police
TV
Round: 1
No 3
UKS ZSMS Poznań
1:3
AZS UMK Toruń
TV
Round: 1
No 4
KS Pałac Bydgoszcz II
3:1
Gedania Gdańsk
TV
Round: 1
No 5
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
BIOFARM Szamotulanin Szamotuły