Start
Teams
Players
Matches
Standings
Results
Season
Sezon 2023/2024
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
2 Liga Kobiet Grupa 3
All
2 Liga Kobiet Grupa 1
2 Liga Kobiet Grupa 2
2 Liga Kobiet Grupa 3
2 Liga Kobiet Grupa 4
Turniej półfinałowy o awans do I ligi K - Warszawa
Turniej półfinałowy o awans do I ligi K - Aleksandrów Łódzki
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 1 - Bydgoszcz
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 2 - Piła
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 3 - Olsztyn
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 4 - Halinów
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 5 - Łańcut
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 6 - Kraków
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 7 - Zielona Góra
Turniej półfinałowy o awans do II ligi K - Gr 8 - Wrocław
Turniej finałowy o awans do II ligi K - Gr 9 - Sosnowiec
Turniej finałowy o awans do II ligi K - Gr 10 - Wrocław
Turniej finałowy o awans do II ligi K - Gr 11 - Łańcut
Turniej finałowy o awans do II ligi K - Gr 12 - Kraków
Turniej finałowy o awans do I ligi K - Kobyłka
23 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 90
KS Częstochowianka
3:0
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 89
KS AZS-AWF Wrocław
2:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 88
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:2
MKS Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 87
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
KS Polonia Łaziska Górne
21 March 2024, Thursday
TV
Round: 1
No 86
GLKS Barycz Janków Przygodzki
0:3
MUKS SARI Żory
17 March 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 84
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
16 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 82
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:2
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 85
MUKS SARI Żory
0:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 81
#VolleyWrocław II
3:1
GLKS Barycz Janków Przygodzki
10 March 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 83
KS AZS-AWF Wrocław
0:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
9 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 70
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
2 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 76
GLKS Barycz Janków Przygodzki
1:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 79
KS Częstochowianka
1:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 77
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:1
MUKS SARI Żory
TV
Round: 1
No 80
#VolleyWrocław II
3:1
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
28 February 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 49
MKS Silesia Volley Mysłowice
2:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
17 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 73
KS Polonia Łaziska Górne
3:0
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 71
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 72
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:1
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 75
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
14 February 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 61
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:1
GLKS Barycz Janków Przygodzki
10 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 66
GLKS Barycz Janków Przygodzki
2:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
4 February 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 78
KS AZS-AWF Wrocław
0:3
KS Polonia Łaziska Górne
3 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 69
#VolleyWrocław II
3:0
KS Polonia Łaziska Górne
TV
Round: 1
No 68
KS Częstochowianka
1:3
MUKS SARI Żory
TV
Round: 1
No 67
KS AZS-AWF Wrocław
0:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
31 January 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 60
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:0
KS Polonia Łaziska Górne
27 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 58
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
#VolleyWrocław II
20 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 62
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 65
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:0
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 64
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:1
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 63
MUKS SARI Żory
3:1
#VolleyWrocław II
18 January 2024, Thursday
TV
Round: 1
No 74
MUKS SARI Żory
3:1
KS AZS-AWF Wrocław
13 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 56
GLKS Barycz Janków Przygodzki
3:2
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 57
KS Częstochowianka
0:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
16 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 55
KS AZS-AWF Wrocław
3:2
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 54
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:0
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 53
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 51
GLKS Barycz Janków Przygodzki
3:1
KS Polonia Łaziska Górne
TV
Round: 1
No 52
MUKS SARI Żory
2:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
9 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 46
GLKS Barycz Janków Przygodzki
3:0
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 50
KS Polonia Łaziska Górne
3:2
MUKS SARI Żory
TV
Round: 1
No 48
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:2
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
TV
Round: 1
No 47
#VolleyWrocław II
3:0
KS AZS-AWF Wrocław
6 December 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 59
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:1
MUKS SARI Żory
2 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 42
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 44
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 43
MKS Silesia Volley Mysłowice
0:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
TV
Round: 1
No 41
MUKS SARI Żory
2:3
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 45
#VolleyWrocław II
2:3
KS Częstochowianka
25 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 36
GLKS Barycz Janków Przygodzki
3:1
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 39
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:1
KS Polonia Łaziska Górne
TV
Round: 1
No 37
KS Częstochowianka
1:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 40
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
MUKS SARI Żory
TV
Round: 1
No 38
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:0
KS AZS-AWF Wrocław
18 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 35
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 33
KS Polonia Łaziska Górne
3:1
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 31
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:1
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 34
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:0
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 32
MUKS SARI Żory
1:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
11 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 29
KS AZS-AWF Wrocław
3:2
MUKS SARI Żory
TV
Round: 1
No 30
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:2
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 26
GLKS Barycz Janków Przygodzki
2:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 27
#VolleyWrocław II
0:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 28
KS Częstochowianka
1:3
KS Polonia Łaziska Górne
4 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 24
KS Polonia Łaziska Górne
1:3
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 21
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:1
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 25
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:1
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 22
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:0
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 23
MUKS SARI Żory
3:0
KS Częstochowianka
28 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 20
KS AZS-AWF Wrocław
1:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
TV
Round: 1
No 16
GLKS Barycz Janków Przygodzki
1:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 19
KS Częstochowianka
0:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 17
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3:0
KS Polonia Łaziska Górne
TV
Round: 1
No 18
#VolleyWrocław II
1:3
MUKS SARI Żory
21 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 11
KS AZS-AWF Wrocław
1:3
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 15
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
MKS Silesia Volley Mysłowice
TV
Round: 1
No 12
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
2:3
KS Częstochowianka
TV
Round: 1
No 13
#VolleyWrocław II
0:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 14
MUKS SARI Żory
0:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
14 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 6
KS Polonia Łaziska Górne
3:1
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 10
KS Częstochowianka
3:2
KS AZS-AWF Wrocław
TV
Round: 1
No 9
#VolleyWrocław II
0:3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
TV
Round: 1
No 8
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
2:3
EWDAR KS Silesia Częstochowa
TV
Round: 1
No 7
MKS Silesia Volley Mysłowice
3:0
MUKS SARI Żory
7 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 2
KS AZS-AWF Wrocław
0:3
#VolleyWrocław II
TV
Round: 1
No 5
MUKS SARI Żory
1:3
KS Polonia Łaziska Górne
TV
Round: 1
No 1
KS Częstochowianka
0:3
GLKS Barycz Janków Przygodzki
TV
Round: 1
No 3
NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
3:2
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
TV
Round: 1
No 4
EWDAR KS Silesia Częstochowa
3:1
MKS Silesia Volley Mysłowice