Start
Teams
Players
Matches
Standings
Results
Season
Sezon 2020/2021
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
2 Liga Kobiet 2020/2021 - Grupa 1 - Faza Zasadnicza
All
2 Liga Kobiet 2020/2021 - Grupa 2 - Faza Zasadnicza
2 Liga Kobiet 2020/2021 - Grupa 4 - Faza Zasadnicza
2 Liga Kobiet 2020/2021 - Grupa 1 - Faza Zasadnicza
2 Liga Kobiet 2020/2021 - Grupa 3 - Faza Zasadnicza
2 Liga Turniej Półfinałowy
2 Liga Turniej Półfinałowy
2 Liga Turniej Finałowy
20 March 2021, Saturday
TV
Round: 22
No 127
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:1
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 22
No 132
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:0
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 22
No 131
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 22
No 130
S
SMS Police
0:3
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 22
No 129
E
Enea Energetyk Poznań II
3:1
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 22
No 128
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
13 March 2021, Saturday
TV
Round: 21
No 122
A
AZS UMK Toruń
3:0
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 21
No 126
U
UKS ZSMS Poznań
1:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 21
No 125
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 21
No 124
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 21
No 123
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 21
No 121
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
0:3
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
27 February 2021, Saturday
TV
Round: 20
No 116
E
Enea Energetyk Poznań II
3:2
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 20
No 120
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
2:3
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 20
No 119
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
1:3
S
SMS Police
TV
Round: 20
No 118
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 20
No 117
G
Gedania Gdańsk
0:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 20
No 115
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
0:3
M
MKS Sokół Mogilno
13 February 2021, Saturday
TV
Round: 19
No 112
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 19
No 114
M
MKS Sokół Mogilno
3:1
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 19
No 109
A
AZS UMK Toruń
0:3
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 19
No 110
S
SMS Police
1:3
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 19
No 111
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 19
No 113
U
UKS ZSMS Poznań
0:3
G
Gedania Gdańsk
30 January 2021, Saturday
TV
Round: 18
No 103
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
1:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 18
No 108
A
AZS UMK Toruń
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 18
No 107
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
2:3
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 18
No 106
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
2:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 18
No 105
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 18
No 104
G
Gedania Gdańsk
0:3
M
MKS Sokół Mogilno
23 January 2021, Saturday
TV
Round: 17
No 102
E
Enea Energetyk Poznań II
3:0
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 17
No 97
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:2
S
SMS Police
TV
Round: 17
No 98
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 17
No 99
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
1:3
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 17
No 100
U
UKS ZSMS Poznań
0:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 17
No 101
M
MKS Sokół Mogilno
3:1
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
16 January 2021, Saturday
TV
Round: 16
No 96
S
SMS Police
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 16
No 91
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:0
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 16
No 92
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:2
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 16
No 93
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
2:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 16
No 94
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
2:3
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 16
No 95
A
AZS UMK Toruń
3:0
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
9 January 2021, Saturday
TV
Round: 15
No 89
E
Enea Energetyk Poznań II
3:0
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 15
No 85
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 15
No 86
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 15
No 87
U
UKS ZSMS Poznań
0:3
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 15
No 88
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 15
No 90
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:1
G
Gedania Gdańsk
19 December 2020, Saturday
TV
Round: 14
No 80
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:0
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 14
No 84
E
Energa MKS Truso Elbląg
1:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 14
No 83
S
SMS Police
3:2
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 14
No 82
A
AZS UMK Toruń
1:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 14
No 81
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
1:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 14
No 79
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
0:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
16 December 2020, Wednesday
TV
Round: 13
No 74
U
UKS ZSMS Poznań
3:1
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 13
No 78
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:2
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 13
No 77
G
Gedania Gdańsk
3:0
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 13
No 76
E
Enea Energetyk Poznań II
3:0
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 13
No 75
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 13
No 73
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
0:3
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
12 December 2020, Saturday
TV
Round: 12
No 67
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
0:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 12
No 68
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
0:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 12
No 69
A
AZS UMK Toruń
3:1
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 12
No 70
S
SMS Police
1:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 12
No 71
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 12
No 72
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
1:3
U
UKS ZSMS Poznań
5 December 2020, Saturday
TV
Round: 11
No 61
U
UKS ZSMS Poznań
2:3
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 11
No 66
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
0:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 11
No 65
A
AZS UMK Toruń
1:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 11
No 64
G
Gedania Gdańsk
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 11
No 63
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 11
No 62
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
M
MKS Sokół Mogilno
28 November 2020, Saturday
TV
Round: 10
No 56
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:0
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 10
No 60
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 10
No 59
E
Enea Energetyk Poznań II
0:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 10
No 58
G
Gedania Gdańsk
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 10
No 57
S
SMS Police
1:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 10
No 55
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:0
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
21 November 2020, Saturday
TV
Round: 9
No 53
S
SMS Police
3:0
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 9
No 49
M
MKS Sokół Mogilno
3:2
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 9
No 50
U
UKS ZSMS Poznań
2:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 9
No 51
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 9
No 52
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 9
No 54
A
AZS UMK Toruń
3:2
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
14 November 2020, Saturday
TV
Round: 8
No 44
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
1:3
S
SMS Police
TV
Round: 8
E
Enea Energetyk Poznań II
2:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 8
No 47
G
Gedania Gdańsk
3:0
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 8
No 46
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:1
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 8
No 45
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:1
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 8
No 43
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:1
A
AZS UMK Toruń
7 November 2020, Saturday
TV
Round: 7
No 38
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 7
No 42
S
SMS Police
3:2
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 7
No 40
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
1:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 7
No 41
E
Energa MKS Truso Elbląg
3:0
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 7
No 39
U
UKS ZSMS Poznań
0:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 7
No 37
E
Enea Energetyk Poznań II
3:1
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
24 October 2020, Saturday
TV
Round: 6
No 33
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
1:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 6
No 31
S
SMS Police
3:2
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 6
No 32
A
AZS UMK Toruń
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 6
No 34
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:2
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 6
No 35
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 6
No 36
G
Gedania Gdańsk
0:3
E
Enea Energetyk Poznań II
21 October 2020, Wednesday
TV
Round: 5
No 25
G
Gedania Gdańsk
3:0
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 5
No 30
E
Energa MKS Truso Elbląg
1:3
S
SMS Police
TV
Round: 5
No 29
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 5
No 28
U
UKS ZSMS Poznań
3:2
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 5
No 27
M
MKS Sokół Mogilno
3:2
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 5
No 26
E
Enea Energetyk Poznań II
3:1
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
17 October 2020, Saturday
TV
Round: 4
No 20
S
SMS Police
2:3
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
TV
Round: 4
No 24
G
Gedania Gdańsk
3:0
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 4
No 23
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:1
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 4
No 22
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
0:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 4
No 21
A
AZS UMK Toruń
2:3
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 4
No 19
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
10 October 2020, Saturday
TV
Round: 3
No 14
G
Gedania Gdańsk
1:3
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
TV
Round: 3
No 18
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 3
No 17
U
UKS ZSMS Poznań
3:2
S
SMS Police
TV
Round: 3
No 16
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 3
No 15
E
Enea Energetyk Poznań II
3:1
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 3
No 13
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:0
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3 October 2020, Saturday
TV
Round: 2
No 8
E
Energa MKS Truso Elbląg
0:3
U
UKS ZSMS Poznań
TV
Round: 2
No 12
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
2:3
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
TV
Round: 2
No 11
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
1:3
G
Gedania Gdańsk
TV
Round: 2
No 10
A
AZS UMK Toruń
2:3
E
Enea Energetyk Poznań II
TV
Round: 2
No 9
S
SMS Police
0:3
M
MKS Sokół Mogilno
TV
Round: 2
No 7
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
3:0
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan
26 September 2020, Saturday
TV
Round: 1
No 5
M
MKS Sokół Mogilno
3:0
E
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 1
No 2
G
GKS Wieżyca 2011 Stężyca
3:2
A
Akademia Piłki Siatkowej Rumia
TV
Round: 1
No 3
G
Gedania Gdańsk
3:1
A
AZS UMK Toruń
TV
Round: 1
No 1
B
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
3:0
U
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 1
No 4
E
Enea Energetyk Poznań II
3:0
S
SMS Police
TV
Round: 1
No 6
U
UKS ZSMS Poznań
3:0
U
UKŻPS COCCODRILLO Kościan