Oct. 4, 2021

II Liga Kobiet: Wszyscy na start!

GRUPA 1:

W grupie 1 w weekend odbyły się cztery mecze. Bez straty seta triumfowały MKS Sokół Mogilno i GKS Wieżyca II. Dodatkowej partii potrzebowały UKŻPS Kościan i AZS UMK Toruń. Gedania Gdańsk i Pałac Bydgoszcz II spotkają się dopiero na początku grudnia.

GRUPA 2:

W grupie 2 PMKS Nike Węgrów i Sparta Warszawa nie tylko wygrały swoje starcia 3:0, ale też zdobyły i straciły w spotkaniach tyle samo punktów (75:54). Na dole tabeli plasują się pokonane przez liderów Ósemka Siedlce i AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański.

GRUPA 3:

W grupie 3 w pierwszej kolejce zmagań padły wszystkie wyniki. Sokół Katowice i Chełmiec Wałbrzych wygrały 3:0, SPS Panki potrzebowało czterech setów, natomiast KS Volley Light System Chrząstowice i Energa MKS Kalisz II triumfowały po tie-breaku.

GRUPA 4:

W grupie 4 uczennice SMS PZPS Szczyrk II zderzyły się Silesią Volley Mysłowice, która dała im lekcję siatkówki, wygrywając 3:0. Trzeba jednak przyznać, że w pierwszej odsłonie zawodniczki SMS były w stanie doprowadzić do emocjonującej gry na przewagi, jednak to nie wystarczyło by przechylić tę partię na swoją korzyść.